ĮVAŽIUOJAMI STELAŽAI (DRIVE IN)         

    Įvažiuojami stelažai (Drive In) - puikus sprendimas sandėliuoti dideliems padėklų kiekiams, maksimaliai išnaudojant sandėliavimo plotus. Naudojant Drive-In stelažų sistemą, padėklai sandėliuojami sekcijomis, o krautuvas tiesiog įvažiuoja į stelažų sistemą. Su įvažiuojamų stelažų sistema gali būti naudojamas padėklų kurjeris (konvejeris).

    Įvažiuojami stelažai (Drive In) gali būti akligatvio tipo (LIFO), kai pirma patalpintas padėklas iškraunamas paskutinis, tai labiau tinka vienos rūšies prekėms ilgesniam sandėliavimui. Ir tunelio tipo (FIFO), kai pirma patalpintas padėklas iškraunamas pirmiausia. Padėklai tiesiog talpinami ir stumiami gilyn tuneliu, o kitoje pusėje iškraunami. Tai rekomenduojama įmonėms, kurių greita krovinių apyvarta.

   
Padėklų kreipiančiosios yra apdorotos giluminio cinkavimo būdu. Stelažų stovai ir sijos apdorojami keturiais etapais iki dažymo. Dažoma elektrostatiniu milteliniu būdu, po to užgrūdinant 200°C temperatūros krosnyje.

     Įvažiuojamų stelažų (Drive In) privalumai:
  • maksimalus sandėlio ploto išnaudojimas
  • mažas praėjimų kiekis
  • tinka sezoniniams kroviniams
  • skirtingo dydžio padėklų sandėliavimas
  • sandėliavimas sekcijomis
  • vieno krautuvo pakanka dideliam sekcijų kiekiui
   Drive-In stelažų sistema gali būti pilnai apdorota giluminio cinkavimo būdu. Tokie stelažai rekomenduojami naudoti šaldymo saugyklose ir pan.


  UAB Eurocoolex, Vilnius © 2007-2012
  IŠPARDAVIMAS STELAŽAI GALERIJA