PADĖKLŲ STELAŽAI / PALETINIAI STELAŽAI / SANDĖLIO STELAŽAI

    Mūsų siūlomos sandėlių stelažų sistemos ir sandėlio stelažai ypatingi savo universalumu, tarpusavio suderinamumu ir gali patenkinti visus keliamus kliento reikalavimus. Padėklų stelažai - tai labiausiai paplitęs, ekonomiškas ir universalus sandėliavimo būdas, leidžiantis saugoti įvairaus dydžio ir svorio prekes, naudojant įvairaus tipo krautuvus.
    Stelažai sandėliams, jų įvairovė, užtikrina ekonomiškai pagrįstus sprendimus, atitinkančius Jūsų lūkesčius ir keliamus reikalavimus. Padėklų stelažai puikiai tiks ir nedideliems sandėliams ir didžiausiems logistikos centrams.
   Paletinių stelažų sistemų naudojimas leidžia bendrovėms sandėliuoti prekes ant padėklų, dėžėse, statinėse ar tiesiog palaidas. Stelažų konstrukcijos lengvai jungiamos prie atramų ar kolonų, tai suteikia papildomą saugumą. Paletiniai sandėlių stelažai yra ilgaamžiai, patogūs naudoti, lengvai surenkami, išrenkami ir perkeliami į kitą vietą, nebrangūs, estetiški.
    Sandėlio stelažai, jų stovai ir sijos iki dažymo apdorojami keturiais etapais. Paletiniai stelažai dažomi elektrostatiniu milteliniu būdu ir užgrūdinami 200°C temperatūroje.
    Stelažai sandėliams, sijų ir atramų storis parenkami individualiai, atsižvelgiant į numatomų sandėliuoti prekių svorį ir gabaritus. Tai suteikia papildomas stelažų parinkimo galimybes ir leidžia pasiūlyti optimalią stelažų kainą. Stovų profilių plotis nuo 58 mm iki 140 mm, metalo storis iki 3 mm prieš dažymą. Standartinis paletinių stelažų konstrukcijų aukštis siekia 14 metrų. Kai kuriose sistemose aukštis neribotas. Standartiniai paletinių stelažų stovai atlaiko krūvį, viršijantį 53.000 kg, o stelažų lentynos arba sijos iki 9.000 kg.
    Paletiniai stelažai gali būti apdoroti giluminio cinkavimo būdu - taip paruošti stelažai sandėliams rekomenduojami naudoti šaldymo kamerose ir padidintos drėgmės saugyklose.

    Brošiūra / Paletiniai Stelažai (1Mb pdf)                      Stelažų skaičiuoklė
  UAB Eurocoolex, Vilnius © 2007-2012
PROJEKTAVIMAS IŠPARDAVIMAS GALERIJA